Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Komşu evine röntgen deliği

  İsmail AKDUMAN, (DHA)
  25 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 25 Ağustos 2006 - 01:13

  Evli ve 1 çocuk babası Abdülkadir A., telefonla taciz ettiği komşusu Gülay T.’nin duvarını matkapla delip röntgenlediği iddiasıyla gözaltına alındı.

  SAMSUN’da, 28 yaşındaki Gülay T., evini telefonla aradığı halde konuşmayan kişinin tacizi devam edince cep telefonu numarasını öğrenmek için kendisine yakınlık gösterdi. Tacizciyi ikna ederek cep telefonunu aldı. Akrabaları polis olan Gülay T., tacizciyi yakalatmak için telefonu arayarak bir gün sonraya randevu verdi ve durumu polise aktardı.

  Işıktan yakaladılar

  Aynı günün akşam saatlerinde, annesiyle birlikte salonda oturan Gülay T., duvardaki boş priz yerinden içeriye ışık tutulduğunu görünce yeniden polisi aradı. Polisler, Gülay T.’nin bitişik dairesinde oturan evli, bir çocuk babası Abdülkadir A.’yı (27) gözaltına aldı. A’nın cep telefonundan son aranan numaralar arasında Gülay T.’nin telefonunun da bulunduğu ortaya çıktı. Abdülkadir A., Gülay T.’yi telefonla arayanın kendisi olduğunu itiraf etti.

  Matkapla delinmiş

  Gülay T. komşusundan şikáyetçi olduğunu belirterek, şöyle dedi: "Yaklaşık 1 yıldır sessiz telefonlar geliyordu. Sonunda kendisine iyi davranarak kandırdım ve telefon numarasını aldım. Oturma odasında ışıkları söndürüp oturduğumuz bir sırada, kullanmadığımız prizden içeriye ışık tutulduğunu fark ettim. Hemen polise haber verdim. Kendisi sanırım uzun zamandır maktapla deldiği bu delikten bizi röntgenliyordu."
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı