Gündem Haberleri

  Komiser Said Coşkun'un ailesinde sevinç

  AA
  20.09.2014 - 09:10 | Son Güncelleme:

  Terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) tarafından Irak'ın Musul kentinde rehin alınan ve Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden komiser Said Coşkun'un ailesinde sevinç hakim.

  Günün erken saatinde iş yerini açan baba Coşkun, oğlu ve diğer arkadaşlarının serbest bırakılmasına çok sevindiklerini söyledi.

  Türk rehinelerin serbest bırakıldığı haberini sabah namazından sonra aldıklarını anlatan Coşkun, eşi Sultan Coşkun'un duruma çok sevindiğini ve diğer oğlu ile Ankara'ya gitttiğini ifade etti.

  "Şimdi çok mutluyuz. Sadece biz değil Türkiye mutlu"

  Oğullarına kavuşacak olmanın mutluluğunu tarif edemediklerini söyleyen Coşkun, şöyle konuştu:
  "Oğlum, 4 yıldır özel harekat polisi olarak görev yapıyordu. 70 günlüğüne Musul'a gitmişti. 11 Haziran'da yaşanan olayı öğrendik ve o günden bu yana gözümüze hiç uyku girmedi, dünyamız yıkılmıştı. Şimdi ise çok mutluyuz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na ve diğer ilgililere teşekkür ediyorum. Bizlere bir bayram sevinci yaşattılar. Allah devletimizden, milletimizden razı olsun. Her gün televizyonda haberlere bakıyorduk. Acaba ne zaman serbest kalacaklar diye. Oğlum Sait'in çocukları da burada çok zor günler yaşadı. Şimdi çok mutluyuz. Sadece biz değil Türkiye mutlu."

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı