« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kombineler satışa çıkıyor

Trabzonspor'un 2010-2011 sezonunda oynayacağı Turkcell Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi müsabakalarında geçerli olacak kombine kartların satışları 25 Mayıs Salı günü başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan duyuruya göre, kombine kartların fiyatları VIP Özel Tribünü 10 bin, VIP Tribünü 2 bin 500, Kapalı Orta Bölümü bin 250, Kapalı Kenar Bölümü bin, Maraton Tribünü 500, Kale Arkası tribünleri 250 lira olarak belirlendi.

Mevcut kombine kart sahiplerine yüzde 10, bayanlar ile 1996 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 50 indirim uygulanacağının vurgulandığı duyuruda, şunlar kaydedildi:

“Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde kulübümüz tarafından 6 taksit imkanı sağlanacak. Vakıfbank Trabzonspor kredi kartı kullanan taraftarlarımız ise 10 taksit hakkından yararlanacaklar. 25 Mayıs Salı günü başlayacak olan satışlarımızın tamamı Sadri Şener Merkezi'nden gerçekleştirilecek ve kartlar satış anında teslim edilecek.”

Duyuruda, mevcut kombine kart sahiplerinin 25 Mayıs–5 Haziran tarihleri arasında yerlerini tekrar satın alabilecekleri, taraftarların satışlar sırasında TC kimlik numaralarını da ilgililere ibraz edecekleri belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz