Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Komaya sokan polis dayağı

  Turan ARSLANOĞLU - İSTANBUL DHA
  14 Ekim 2008 - 15:58Son Güncelleme : 14 Ekim 2008 - 15:58

  Kartal'da büyük bardakla çap gelmesine kızan sivil polis kafe sahibiyle tartıştı. Ardından çağırdığı dört arkadaşıyla da kafe sahibini mutfak bölümüne sokarak komalık etti.

  32 yaşındaki kafe sahibi Serhat Eyüpoğlu, kız arkadaşıyla birlikte içtiği çayın parasını ödemek istemeyen bir müşteri ile tartıştı. Küçük bardakla çay istemesine rağmen, çayın büyük bardakla geldiğini belirten müşteri, sivil polis olduğunu söyleyip "Küçük bardakla çay istedim, büyük geldi. Ben polisim, bir de hesap mı ödeyeceğim" dedi.

   

  Bunun üzerine ile polis olduğunu söyleyen müşteri arasında tartışma çıktı. Kısa süreli tartışma sonrasında kız arkadaşıyla birlikte dışarı çıkan müşteri, cep telefonuyla bazı arkadaşlarını aradı.

   

  "BANA KAFA ATTI. ONUN İÇİN BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİR"

   

  Kafe sahibiyle tartışan müşteri, bir süre sonra sivil polis olduklarını söyleyen 4 kişiyle birlikte kafeye girdi. Saldırganlar, mutfağa soktukları Eyüpoğlu'nu öldüresiye dövdü. Kafasına telsizle darbe alan Eyüpoğlu, yaralandı. Serhat Eyüpoğlu, çalışanların bildirmesi üzerine kafeye gelen babası Yılmaz Eyüpoğlu tarafından Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.2 yıllık evli olduğu bildirilen genç adamın, beyin kanaması geçirdiği belirlendi. Olayın ardından baba Eyüpoğlu, saldırgan polisler hakkında suç duyurusunda bulundu.

   

  Kartal Cumhuriyet Başsavcılığı'nda kafede olay çıkaran ve Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro'da görevli olan polis memurunun ifadesi alındı. Diğer saldırganların belirlenmesi için de çalışma başlatıldı. Saldırgan polisin, "Bana kafa attı. Onun için beyin kanaması geçirmiştir" dediği iddia edildi.

   

  Genç adamın hastanedeki tedavisi sürerken abla Gül Çiçek olayı anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Görgü tanıkları da olayı doğruladı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı