Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Komando gibi

İtalyan kondisyonerin yaptırdığı koşu ve istasyon çalışmalarında zorlanan futbolculardan Cafercan saha kenarında kustu. Yeni transfer Ribery hızı ve dayanıklılığı ile dikkat çekti.

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME
Galatasaray’ın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde dün sanki komando eğitimi vardı. Kondisyoner Giovanni Melchiore, Sakaryaspor ile hafta sonunda oynayacağı lig maçının hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızılı futbolcuların adeta pestilini çıkardı. Teknik Direktör Gheorghe Hagi yönetimindeki 1 saatlik antrenmanda sarı kırmızılılar, koşunun ardından yarım sahada top kapma çalışması yaptı.

Zor anlar yaşadılar

Rumen hoca daha sonra futbolcularını Giovanni’ye teslim ederken, İtalyan kondisyonerin yaptırdığı koşu ve istasyon çalışmaları oyunculara zor anlar yaşattı. Depar atarak hızlı bir şekilde gruplar halinde yapılan koşularda yeni transfer Franck Ribery, hızı ve dayanıklılığı ile göze çarptı. Genç oyunculardan Cafercan ise istasyon çalışmaları sırasında saha kenarında kustu.

Sakin ol Giovanni

Bir süre kendine gelemeyen ve midesi bulanan Cafercan, daha sonra çalışmaya devam etti. Hasan Şaş, İtalyan çalıştırıcının istasyonlarda yapmaları gereken hareketleri anlatırken ‘Sakin ol Giovanni, bu ne acele’ dedi. Daha sonra koşularda bir hayli zorlanan Hasan, idman sonrasında istasyon çalışmalarında kullanılan ciritleri Giovanni’ye doğru fırlatarak şaka yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz