« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Koltuk sevdalısı değiliz

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Kıvanç Oktay, Tigana ve Mehmet Ekşi’ye güvendiklerini söylerken, "Amacımız kulübe hizmet etmek. Bu konuda tüm imkanlar seferber edilmiştir" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kamp iyi geçti

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Kıvanç Oktay, taraftarlara Süper Lig’in ikinci yarısında alkışlanacak bir takım izlettireceklerini belirtti. Teknik direktör Tigana’nın devre arası kampında futbolcular hakkındaki yorumlarının oldukça olumlu olduğunu belirten Oktay, "Başkanımız Yıldırım Demirören ve yönetim olarak göreve geldiğimizden bu yana başarı için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Tigana’ya inanıyor ve güveniyoruz" dedi. Oktay, kulüpte kurumsallaşma çalışmalarının devam ettiğine dikkat çekerek şunları söyledi:

Çok hırslıydılar

"Göreve geldiğimizde tüm şubelerin profesyonel kadrolar tarafından yönetileceğini belirttik. Sözümüzü tuttuk. Yönetimimizde kimse koltuk sevdalısı değildir. Amacımız kulübümüze en iyi şekilde hizmet etmektir. Futbol şube sorumluluğunu, genel menajerimiz Mehmet Ekşi başarı ile götürüyor. Biz de kendisini destekliyoruz." Son hazırlık maçına da değinen Oktay, "Oyuncularımız bir idman maçı olmasına rağmen çok hırslılardı. Bu beni çok sevindirdi" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz