Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Koltuk sevdalılar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hürriyet Akdeniz‘i yalanlayanların maskesi düştü

Ertelenen transfer taksiti ve maçbaşı paraları 500 milyarı aştı. Yönetim, 2 aydır 115 milyar lira tutan ve futbolculara biraz olsun nefes aldıracak bir 4 maçlık parayı ödeme becerisini bile gösteremedi.

HEP OYALADILAR

Antalyaspor, mali yönden son 6 yıldır görülmemiş bir çöküş yaşıyor. Geride kalan Kocaelispor maçı ile birlikte futbolcuların transfer taksiti ve maçbaşı alacakları yarım trilyonu aştı. Teknik adam ve futbolcuları 2 aydır ‘‘Trabzonspor'dan alacağımız 900 bin doları bekliyoruz’’ diyerek oyalayan yöneticiler, bu süre içinde futbolculara biraz olsun nefes aldıracak 115 milyar lira maçbaşı parasını bile bulamadı.

YARIM TRİLYON

Antalyaspor'da futbolcular, Ekim ayındaki transfer taksitlerinin yanı sıra parasını alamadıkları ikinci 4 maçlık periyodu 19 Kasım'da oynadıkları Bursa maçı ile tamamladı. Önümüzdeki İstanbulspor (D) ve G.Birliği karşılaşmaları da oynanınca üçüncü 4 maçlık periyodu da tamamlamış olacaklar. Bu süre içinde ödeme yapılmadığı takdirde transfer taksitleri ile birlikte futbolcuların alacakları 600 milyara yaklaşacak.

DUYARSIZLIĞA BAK

Antalyaspor'a son 6 yılın en büyük mali krizini yaşatan yönetim bu borç karşısında duyarsız kalmaya devam ediyor. Göreve geldiklerinde kulüp binasındaki odaları paylaşmakla işe başlayan yöneticiler, bu sorunu da Başkan Bekir Kumbul'un çözümlemesini bekliyor. Bütün sıkıntıları Başkan Kumbul'un sırtında bırakan kurmaylar, 2 haftada bir takımla birlikte deplasmanlara giderek turistik gezi yapmayı da ihmal etmiyor.

MASKELERİ DÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet Akdeniz'de yayınlanan ‘‘Antalyaspor tıkandı’’ haberini ertesi gün ‘‘Tıkanma veya kriz yok. Olay çok abartılıyor’’ diyerek yalanlayan yöneticiler, şimdi doruk noktaya çıkan bu mali krizle ilgili açıklama yapamıyor. Ekim ayından itibaren dağ gibi yükselerek yarım trilyonu aşan borçtan kaynaklanan kriz, Hürriyet Akdeniz'i yalanlayan koltuk sevdalısı yöneticilerin maskesini düşürmüş oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz