ADANA HABERLERİ

Kolejde Cumhuriyet Coşkusu

IHA
29.10.2015 - 09:37Son Güncelleme :

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI 92’İNCİ YIL DÖNÜMÜNDE ÖZEL ERKAN OKULLARI’NDA COŞKUYLA KUTLANDI.

IHA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 92. yıl dönümünde Özel Erkan Okulları’nda coşkuyla kutlandı. Kutlama törenlerini, öğrencilerin başarıyla gerçekleştirdikleri şiir, şarkı ve dans sunumları renklendirdi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende bir konuşma yapan Özel Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü İzzettin Yüzçelik, "92 yıl önce millet olma şerefine bizi ulaştıran, cumhuriyetimiz kuran başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları saygıyla selamlıyorum. Cumhuriyet, demokrasiyle geliştirilen en iyi sistemdir. Cumhuriyeti yüceltip geliştirmek siz Atatürk gençliğinin elindedir. Sizler için en büyük miras budur” diye konuştu.
Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, öğrencilerin Cumhuriyetin anlam ve önemini vurgulayan şiirler okumaları ve sunumlar yapmaları ile sürdü. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, anasınıfı öğrencilerinin hazırladığı bayrağımızı sembolize eden ay yıldız gösterisiyle son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Kolejde Cumhuriyet Coşkusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 09 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kolejde Cumhuriyet Coşkusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı