« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kolay rakip yok

Trabzon temsilcisinin, oynadığı başarılı futbolu puan cetveline yansıtmadığına dikkat çeken Alman çalıştırıcı, ‘‘İdmanlardaki ciddiyetimizi ve arzumuzu maçlara yansıtırsak, 3 puanı almak daha kolay olacak’’ dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Dikkatli olalım

F.Bahçe Teknik Direktörü Daum, pazar günü oynanacak Akçaabat Sebatspor maçı öncesinde futbolcularını sıkı bir şekilde uyararak, ‘‘Ligde kolay rakip yok. Her maçımıza aynı ciddiyet içinde çıkmalıyız. Antrenmanlardaki arzumuzu, isteğimizi maça yansıtırsak, 3 puana ulaşmamız daha kolay olacak’’ diye konuştu.

Alt sırada ama

Ligin en alt sırasında bulunan A.Sebatspor'un son maçlarında başarılı futbol oynadığına dikkat çeken Alman çalıştırıcı, ‘‘Kasetlerden izlediğim A.Sebat oyundan kopmuyor. Özellikle hücumda çabuk çoğalıyorlar. Bu yüzden savunmada dikkatli olmalıyız. Zirve yarışındaki iddiamızı sürdürebilmemiz için sahadan 3 puan çıkarmamız şart’’ dedi.

Silahı Serhat

Savunmadaki 4'lüyü değiştirmeyi düşünmeyen Daum, orta alandaki kararsızlığını sürdürüyor. Antrenmanlarda, cezasını tamamlayan Selçuk'a orta alanda şans verip, Ümit Özat'ı yedek takıma gönderen Daum'un kesin kararını maç saatinde vermesi bekleniyor. Alman çalıştırıcının en büyük silahı son haftaların formda ismi Serhat olacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz