« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kolay maç yok"

Orduspor Yönetim Kurul Üyesi Murat Gürsoy, “Geride kalan 9 haftaya baktığımız zaman Orduspor'un geldiği tarihi nokta alkışlanması gerekir” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gürsoy, Orduspor'un tarihi bir tablo oluşturduğunu söyledi. Orduspor'un mazisinde bir çok başarının yer aldığını ifade eden Gürsoy, şunları kaydetti:

“26 yıllık bir hasretin sonunda Spor Toto Süper Lig'e çıktık. Geride kalan 9 haftaya baktığımız zaman Orduspor'un geldiği tarihi nokta alkışlanması gerekir. Kadromuz geniş ve önümüzdeki sürecin üstesinden gelecek bir takıma sahibiz. Hocamıza ve futbol takımımıza sonuna kadar güveniyoruz. Zor maçlar bizleri bekliyor. Bugüne kadar da birçok zor maça çıktık. Disiplinden kopulmaması gereken ve her puanın değerli olduğu bir ligdeyiz. Hiçbir zaman kolay maç yok. Bundan sonra her maç daha da zor geçecek.”

Orduspor'un hak ettiği Süper Lig'de kalıcı olmasının önemli olduğunu ifade eden Gürsoy,”Futbolda her türlü sonucun kabul edilebileceği psikolojiye hazır olmamız lazım. Her takım sahaya yenmek için çıkıyor. Orduspor bu yıl başkanımızında söylediği gibi ilk 5'in içerisinde yer alacaktır” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler