« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kolay bir takım isterdik

Hırvat hoca, “Liverpool maçlarını dört gözle bekliyoruz. Ancak, grubu lider bitirdikten sonra çok daha kolay bir takımla eşleşmek isterdik” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Bilic, Liverpool eşleşmesinin biraz şanssız bir kura olduğunu belirterek, “Tabii ki grubu lider bitirdikten sonra daha kolay bir takımla eşleşmek isterdik. Elbette Liverpool gibi birkaç takım karşılaşmak istemeyeceğimiz takımlardı” dedi. NTV Spor’a konuşan Bilic, Liverpool’un futbol tarihindeki en büyük takımlarından biri olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

“iYi MAÇLAR ÇIKARIRIZ”

“Kendimize güveniyoruz, turu geçebileceğimize inanıyoruz. Liverpool’a karşı iki çok iyi maç çıkarabileceğimizi düşünüyoruz. Şu anki formu sürdürürsek turu geçebiliriz. Avrupa’da hep en iyisini yapmak istiyoruz.”

Tatları yok

LİVERPOOL’un ve kaptanı Gerrard’ın bu sezon tadı yok. Liverpool, inişli çıkışlı grafiğiyle zirveden uzakta kaldı. Kaptan Gerrard da eski formundan uzak.

“Zor olacak”

BEŞİKTAŞ’ın golcüsü Demba Ba, Liverpool ile eşleşmelerini zor bir kura olarak değerlendirdi. Ba, “Deplasmandan iyi bir sonuçla dönmemiz lazım” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz