« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Köklü bir takım olmak için çalışıyoruz

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Nevzat Şahin, “Spor Toto Süper Lig'in köklü bir takımı olmak için durmadan çalışıyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Slovenya'nın Moravske Toplice kasabasında kamp yapan Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, yeni sezon hazırlıklarını günde çift antrenman yaparak sürdürüyor.

Nevzat Şahin, yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdüren takımlarını yöneticiler olarak yalnız bırakmadıklarını ve her türlü sorunlarında yanlarında olduklarını söyledi.

Süper Lig hedeflerini daha önce açıkladıklarını ve bunu futbolculardan beklediklerini aktaran Şahin, “Spor Toto Süper Lig'in köklü bir takımı olmak için durmadan çalışıyoruz. Hedefimiz asansör takım olmamak. Artık bu ligden düşmeyecek bir yapıya kavuşmamız lazım. Daha önce 3 defa çıkıp düştüğümüz bu ligde kök salmak istiyoruz. Bu güç ve inanç hem şehirde hem de takımda var. Bu ligde 3. sezonumuz. İnşallah daha ne 3 sezonlar yaşayacağız” diye konuştu.
Kardemir Karabükspor futbolcu ve yöneticileri bugünkü antrenmanın ardından 47 yaşına giren Teknik Direktör Michael Skibbe'nin yaş gününü, kestikleri pastayla kutladılar.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler