Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Kodak'ta atama

  Hürriyet Haber
  03 Mayıs 2011 - 11:48Son Güncelleme : 03 Mayıs 2011 - 11:48

  Gökhan Özdemir Kodak Sinema TV Doğu Avrupa, Türkiye ve CIS Ülkeleri Satış Direktörlüğü'ne getirildi.

  2010 yılında Kodak Avrupa Sinema TV İş Birimi’nde 4. kez En İyi Ülke Müdürü seçilen Gökhan Özdemir 1 Nisan 2011 tarihinde Kodak Sinema TV Bölümü, Doğu Avrupa, Türkiye ve CIS ülkeleri Satış Direktörü görevine atandı.
   
  Gökhan Özdemir kimdir?

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1996 yılında mezun olan Gökhan Özdemir kariyerine Bossa’da Kalite Kontrol Uzmanı olarak başladı. 2000 yılında bünyesine Adana’da katıldığı Goodyear’da çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldı. 2005 yılında Kodak’a geçen Gökhan Özdemir göreve Sinema TV Bölümü Ülke Müdürü olarak başladı. 2006 yılında Türkiye ve Mısır Ülke Müdürü, 2008 yılında da Türkiye, Gürcistan, Türkmenistan ve Azerbaycan Ülke Müdürü görevlerine getirilen Gökhan Özdemir tüm Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgelerini kapsayan coğrafyada bazı satış ve CRM projelerine liderlik yaptı. Gökhan Özdemir kariyerini bundan böyle Kodak Sinema TV Doğu Avrupa, Türkiye ve CIS Ülkeleri Satış Direktörü olarak sürdürecek.

  Planör Modelciliği Termal Uçuş Klasmanı 2011 Avrupa liginde Türkiye, Bulgaristan, Hırvatistan, İngiltere ve Hollanda ayaklarına bireysel olarak katılan Gökhan Özdemir, evli ve bir çocuk babası.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı