Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kocasını kaldırım taşıyla dövdü

  Fatih KARAÇALI / DHA
  08 Temmuz 2012 - 00:00Son Güncelleme : 07 Temmuz 2012 - 22:43

  Adana Çukurova’da bir çiftlikte çobanlık yapan bir çocuk babası İrfan D. (47), akrabalarını ziyaret edeceğini söyleyerek, çalıştığı çiftliğin sahibinden 3 günlük izin aldı.

  10 yıllık eşi Ayşe D. (38) ve 7 yaşındaki oğluyla Seyhan’daki akrabalarının yanına giden İrfan D., izin bitmesine rağmen çiftliğe dönmek istemedi. Ancak kocasının işe gitmemesine sinirlenen Ayşe D., iddiaya göre, “Sen niye çalışmıyorsun? Kafana göre işi bırakıp gidiyorsun. Biz ne yiyip içeceğiz?” diyerek İrfan D.’ye bağırdı. Çiftin tartışması, bir süre sonra kavgaya dönüştü.

  Elinden zor aldılar

  Kocasını kaldırım taşıyla dövdü

  Kavga sırasında yerdeki kaldırım taşını alarak kocasının kafasına vurduğu ileri sürülen Ayşe D., karşı koymaya çalışan İrfan D.’nin sağ omzunu da ısırdı. Araya girenler, İrfan D.’yi eşinin elinden güçlükle aldı. Karısından şikayetçi olan İrfan D.’nin ihbarı üzerine, polis, Ayşe D.’yi gözaltına aldı. Kocasını dövdüğünü itirfa eden Ayşe D., “Çalışmıyor, bütün uyarılarıma rağmen sık sık işten kaçıyor. Dayağı hak etti. Ben de dövdüm” dedi. Eşinden sürekli dayak yediğini ileri süren İrfan D. ise, ağlayarak, “Bana kadınlık yapmıyor. Ben çalışıyorum, her ay para getiriyorum, o beni dövüp elimden alıyor. Bugün de işe gitmek istemediğini söyledim, kafama taşla vurdu, kolumu ısırdı. Artık şiddet görmekten bıktım” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı