KAYSERİ HABERLERİ

Kocasinan Ziraat Odası 100 Çiftçiyi Balıkesir Tarım Fuarı Ve Çanakkale’ye Götürdü

IHA
27.02.2015 - 11:11Son Güncelleme :

26 ŞUBAT - 1 MART 2015 TARİHLERİ ARASINDA BALIKESİR'DE BURSA PANCAR KOOPERATİFİ VE BALIKESİR ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİNİN DE KATKILARIYLA DÜZENLENEN 5.BALIKESİR TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KOCASİNAN ZİRAAT ODASI 100 ÇİFTÇİ İLE İŞTİRAK ETTİ.

IHA

26 Şubat-1 Mart 2015 tarihleri arasında Balıkesir’de Bursa Pancar Kooperatifi ve Balıkesir Ziraat Odaları Birliğinin de katkılarıyla düzenlenen 5.Balıkesir Tarım ve Hayvancılık Fuarına Kocasinan Ziraat Odası 100 çiftçi ile iştirak etti.
Kayseri’de Tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerin, hayvancılık sektörünün, sektördeki gelişmeleri, makina ve teçhizatlarını yakından takip etmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen tarım fuarı ve Çanakkale gezisine harekette konuşan Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş, "Kocasinan çiftçilerimizle Balıkesir tarım fuarını, çiftlikler ve örnek tarım arazilerini ziyaret edeceğiz daha sonra ecdadımızın şehit kanlarıyla aldığı Çanakkale’yi ziyaret edeceğiz bundan sonra bu gezilerimizin devamı gelecek" dedi.
Güneş ayrıca, "Ürünlerini daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı arttırmak isteyen çiftçilerimizin, tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi, önemli ölçüde etkileyen, modern alet ve makina ile diğer tarımsal girdilerin sergilendiği, bilgi alışverişi imkânının elde edileceği tarım fuarında, yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama aletleri, makina ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet ekipmanları görme değerlendirme alım ve satım imkânları da oluşacak" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kocasinan Ziraat Odası 100 Çiftçiyi Balıkesir Tarım Fuarı Ve Çanakkale’ye Götürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 11 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocasinan Ziraat Odası 100 Çiftçiyi Balıkesir Tarım Fuarı Ve Çanakkale’ye Götürdü haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:12
 • Akşam
  17:26
 • Yatsı
  19:00
Sayfa Başı