KAYSERİ HABERLERİ

Kocasinan Meclisi Toplandı

IHA
05.10.2015 - 17:49Son Güncelleme :

KOCASİNAN BELEDİYE MECLİSİ

IHA

Kocasinan Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısını gerçekleştirerek gündemindeki 21 asıl 2 ek olmak üzere toplam 23 maddeyi görüşerek karara bağladı.
Kocasinan Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesine istinaden Başkan Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde Meclis Salonu’nda toplanıp gündemindeki konuları görüşerek karara bağladı.
Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’ın, Kocasinan Belediyesi’nin 2016 Mali Yılı Performans Programı, 2016 Mali Yılı Gelir Gider Bütçesi, 2016 Mali Yılı Bütçe Kararnamesi ve 2016 Mali Yılı Gelir Tarifesi’nin detaylarıyla görüşülüp meclise rapor hazırlanmak üzere Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilmesi teklifi oybirliğiyle kabul edildi.
Daha sonra Başkan Çolakbayrakdar, Seyrani Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı uygulama esaslarıyla ilgili İmar Komisyonu Raporu’nu oylamaya sundu. Komisyon raporu da oybirliğiyle kabul edildi. Başkan Çolakbayrakdar’ın, Alsancak Mahallesi’nin kuzeyinde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilen alanda uygulama imar planı revizyonu yapılması başta olmak üzere diğer imar değişikliği taleplerini de görüşülmesi için İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilmesi teklifi de oybirliğiyle kabul edildi.
Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeleri toplantı çıkışında Belediyeye ziyarete gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız’la bir süre sohbet etti. Yıldız, trafo binalarının yeraltına alınmasıyla ilgili dünyadaki son gelişmeler hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Yıldız, hatıra resmi çekimi sırasında Ak Partili ve MHP’li meclis üyelerini tebrik etti. Hatıra resmini ise Başkan Çolakbayrakdar çekti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kocasinan Meclisi Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 17 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocasinan Meclisi Toplandı haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ekim 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:06
  • Guneş
   06:43
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:39
  • Akşam
   18:04
  • Yatsı
   19:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı