Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kocası sopayla öldürdü

  Hasan ÖRNEKOĞLU/İSTANBUL, (DHA)
  19 Aralık 2009 - 14:02Son Güncelleme : 19 Aralık 2009 - 14:24

  İSTANBUL Fatih'te Fyodor D. S. (48), boşandıktan 17 yıl sonra barışarak birlikte yaşadığı eski eşi Aliona K. ’yı (35) kafasına sopayla vurarak öldürdü.

  Fyodor D. S. , polise verdiği ifadede "Benimle grup seks yapmak istedi. Bunun için arkadaşlarımı getirmemi isteyince çılgına döndüm" dedi.

  Bulvar vatandaşı Fyodor D. S. ile Moldovya uyruklu Türk vatandaşı eşi Aliona K. , barıştıktan sonra 7 aydır birlikte yaşadıkları Laleli'de tartıştı. Fyodor D. S., saat 01.00 sıralarında tartışma anında kırdığı sandalyenin ayağıyla Aliona K.'ya saldırdı.

  Güzellik uzmanı olan Aliona K. , başına aldığı darbelerle olay yerinde hayatını kaybetti. Olaydan sonra bileklerini keserek sokağa çıkan Fyodor D. S., kendisini fark eden polis ekipleri tarafından yakalandı.

  İlk sorgusunda cinayeti kabul eden Fyodor D. S. , "Bana uygunsuz ilişkiye girmeyi teklif etti. Grup seks yapmak için arkadaşlarımı getirmemi isteyince bir anda çileden çıktım. Tafasına sopayla vurarak öldürdüm" dedi.

  Polis, Aliona K.'yla aynı evde kiracı olarak kalan Rus uyruklu 2 kadının da ifadesini aldı. Kadınlardan biri "Aliona K. 2’nci eşinden olan 9 yaşındaki Stefan K.’yla yaşıyordu. 7 aydır da masörlük yapan eski eşiyle barışarak beraber yaşamaya başlamışlardı. Son birkaç gündür sık sık kavga ediyorlardı ve Aliona K., eski eşinden evi terketmesini istediğini duyduk. Daha sonra kavga sesleri geldi" dedi. Polis ekipleri, konuyla ilgili olarak inceleme başlattırken küçük Stefan polis koruması altına alındı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı