AKSARAY HABERLERİ

Koçaş’ten Ortaköy’e İhtisas Sanayisi Müjdesi

IHA
03.09.2015 - 14:58Son Güncelleme :

AKSARAY TSO BAŞKANI AHMET KOÇAŞ ORTAKÖY, AĞAÇÖREN VE SARIYAHŞİ İLÇELERİNİ KAPSAYAN İHTİSAS SANAYİSİNİN YAPILMASI İÇİN ÇALIŞMALARIN BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ.

IHA

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından düzenlenen geleneksel bölge toplantıları Ortaköy ilçesinde gerçekleştirildi.
ATSO tarafından düzenlenen geleneksel bölge toplantıları Ortakay ilçesinde, Ağaçören ve Sarıyahşi ilçelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, toplantıda Ortaköy’e ihtisas sanayisinin kurulacağı müjdesini verdi.
Ortaköy’e ihtisas sanayisinin kurulmasının göreve geldiği günden bu yana hayali olduğunu ve bölge sanayisini bu proje ile yükselişe geçeceğine inandığını belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, “Bölge istişare toplantıları şehrin genel olarak sorunlarını ve problemlerini en net şekilde ortaya çıkaran ve insanların söylemek istediklerini yetkili mercilere ulaşmasını sağlamak için önemli organizasyondur. Her geçen gün Aksaray sanayisi mesafe kat ederken ilçe sanayilerini de bu gelişmelere ortak etmek gerektiğinin kanaatindeyim. Biliyorsunuz ki bir şehir merkezi olarak sanayide belirli bir seviyede ilerleme gösterir ve o seviyede ilerler siz ilçe sanayisini de merkez sanayisine dâhil edip ilçeleri şehirden ayrı düşünmez iseniz o şehrin sanayisi yukarıları doğru hızlı bir şekilde ilerler. Bizler bunun bilincinde olduğumuz için bugün burada sizlerle birlikteyiz. İstiyoruz ki Aksaray sanayisi ne kadar büyüyor ise Ortaköy Ağaçören ve Sarıyahşi sanayisi de o kadar büyüsün. Bu yüzden sizlerden isteğimiz odamızın çalışmalarına projelerine ve her şeyden önemlisi ATSO meclis ve yönetim kurulu ekibinin çalışmalarına manevi anlamda destek olun. Sizler inancınızı ve desteğinizi esirgemez iseniz emin olun ki kazan Aksaray Ortaköy, Ağaçören, Sarıyahşi olur” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aksaray haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aksaray ilinden Koçaş’ten Ortaköy’e İhtisas Sanayisi Müjdesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 14 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Koçaş’ten Ortaköy’e İhtisas Sanayisi Müjdesi haberi güncellenecektir.

AKSARAY İLÇELERİ

AKSARAY NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:01
 • Guneş
  07:45
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:04
Sayfa Başı