AKSARAY HABERLERİ

Koçaş’tan İmalatçı Firmalara Brifing

IHA
26.02.2015 - 14:34Son Güncelleme :

AKSARAY TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET KOÇAŞ, 11-14 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE AKSARAY'DA TARİHİNDE İLK DEFA DÜZENLENECEK OLAN I. AKSARAY SANAYİ, TİCARET VE TURİZM FUARI HAKKINDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ İMALATÇI FİRMALARI ZİYARET EDEREK FUAR HAKKINDA BRİFİNG VERDİ.

IHA

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, 11-14 Haziran 2015 tarihinde ilk kez düzenlenecek olan I. Aksaray Sanayi, Ticaret ve Turizm Fuarı hakkında Organize Sanayi Bölgesindeki imalatçı firmaları ziyaret ederek fuar hakkında brifing verdi.
Türkiye genelinde ve özellikle bölgede tanıtım açısından çok önemli bir organizasyon olacak olan sanayi fuarına ilimiz imalatçı firmalarının katılım göstermeleri ve fuara gelen ziyaretçilere firmaları hakkında bilgi vermelerini gerektiğini dile getiren Koçaş Aksaray için bulunmaz bir çalışma olduğunu söyledi. Koçaş, “Aksaray’ın tanıtımı noktasında Belediyemiz, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve Odamız 2015 yılında birçok organizasyona ev sahipliği yapacaktır. Bunlardan birisi de 11-14 Haziran 2015 tarihinde ilimiz tarihinde ilk defa düzenlenecek olan I. Aksaray Sanayi, Ticaret ve Turizm Fuarıdır. Aksaray’ın çehresini değiştirecek organizasyonlardan birisi olan fuarımızın temelini imalatçı firmalarımızın tanıtımları üzerine kurduk. Fuarların büyük bir Pazar olduğunu göz ardı etmemek gerekir. Biz firmalarımızın ayaklarına pazarı getiriyoruz. Bugün yapmış olduğumuz ziyaretler kapsamında birçok imalatçı firmalarımızla bire bir görüşerek fuar hakkında bilgi dışında KOSGEB desteklerinden ve Ahiler Kalkınma Ajansının firmalarımız tarafından daha sık kullanılarak proje noktasında desteklerinden bahsettik. Ayrıca firmalarımızın Organize Sanayi Bölgemizde yaşamış oldukları sıkıntıları dinledik. Bizlere iletilen konularda gerekli mercilere bilgi vereceğimizi ve problemlerin önüne geçilmesi için gerekli bütün çalışmaları yapacağımızı firma temsilcilerimizi ilettik. Ayrıca ziyaretimiz sırasında gördük ki Aksaraylı imalatçılar yıllardır bu fuarın düzenlenmesini bekliyorlarmış. Talepler ve ilgilerden dolayı ben bütün imalatçı firmalarımıza teşekkür ediyorum. Organize Sanayi Bölgesinde sahaya indik artık ve ziyaretlerimiz hız kesmeden devam edecektir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aksaray haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aksaray ilinden Koçaş’tan İmalatçı Firmalara Brifing hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 14 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Koçaş’tan İmalatçı Firmalara Brifing haberi güncellenecektir.

AKSARAY İLÇELERİ

AKSARAY NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:03
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:05
Sayfa Başı