AYDIN HABERLERİ

Koçarlı'da çöp toplama araçları hizmete girdi

AA / Suat Deniz
24.02.2016 - 15:16Son Güncelleme :

- Koçarlı Belediyesi'ne yeni alınan çöp toplama araçlarının hizmete başladı- Belediye Başkanı Öztürk, çöp toplama aracının direksiyonuna geçip, personelle birlikte çöp topladı

AA / Suat Deniz

AYDIN (AA) - Koçarlı Belediyesi'ne yeni alınan çöp toplama araçlarının hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, çöp toplama aracının direksiyonuna geçip, personelle birlikte çöp topladı.

Belediye Başkanı Öztürk, çöp toplama araçlarının hizmete girmesi nedeniyle düzenlenen etkinlikte yaptığı açıklamada, 52 mahallesi bulunan ilçenin çöplerinin toplanmasının mevcut eski araçla yapmakta zorluk yaşadıklarını, İller Bankası desteğiyle 270 bin lira yeni 2 çöp toplama aracı aldıklarını bildirdi.

Yeni araçları belediyeye kazandırmaktan mutlu olduğunu belirten Öztürk, "Biz gitsek bile belediyemiz her zaman burada kalacak ve alınan bu çöp toplama araçları da hizmet vermeye devam edecektir. İlçede bugün kurulan semt pazarının kalkmasıyla yoğun bir çöp yığını oluşuyor. Ben de ilk günde direksiyon başına geçerek temiz bir Koçarlı için personelimle birlikte çöp toplamaya çıkıyorum” dedi.

Öztürk, alınan çöp toplama araçlarından birinin direksiyonu başına geçip personelle birlikte çöp toplamaya çıktı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Koçarlı'da çöp toplama araçları hizmete girdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Koçarlı'da çöp toplama araçları hizmete girdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı