Ege Haberleri

EGE

  Kocaoğlu'ndan Vali'ye ziyaret

  Hürriyet Haber
  07 Haziran 2013 - 00:00Son Güncelleme : 05 Haziran 2013 - 12:00

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret ederek, “hoş geldiniz” dedi.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 31 Mayıs Cuma günü İzmir'e gelerek görevine başlayan Vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerini iletti. Başkan Kocaoğlu, “Sayın Vali'nin direktifleri doğrultusunda kentimizi birlikte yöneteceğiz ve hep beraber katkı koyacağız. Kent insanını mutlu etmek için çaba göstereceğiz” dedi.

  Başkan Aziz Kocaoğlu'na teşekkür eden Vali Mustafa Toprak ise “Diyarbakır'a ziyaretinizde, ‘Sizi almaya geldik' demiştiniz. Bu sefer kendim geldim” diye konuştu. İzmir'de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Toprak, şunları söyledi:

  “Bu güzel kentte, tüm sektörlerde belli noktaya gelmiş İzmir'e, İzmir'in güzel insanlarına hep birlikte hizmet verecek olmaktan dolayı bahtiyarım. Böylesine güzel ortamda şehri mevcut durumdan daha da ileriye götürecek şekilde, başta yerel otoritelerimiz olmak üzere tüm dinamiklerimizle bu güzel çalışmaları hep birlikte yapacağız. Bir uyum ve koordinasyon içinde bunları gerçekleştireceğiz.”

  12 Haziran'da, Paris'te EXPO sunumu yapacaklarını da hatırlatan İzmir Valisi Mustafa Toprak, “Bu şehirde birlikte çalışmanın heyecanını ve gururunu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı