Ege Haberleri

EGE

  Kocaoğlu’ndan yeni başkanlara ziyaret

  Elif DEMİRCİ / İZMİR, (DHA)
  22.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Seçim öncesi siyasi partilerin boşalan il başkanlıklarına yeni atananları makamlarında ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay’a, “Ülkemiz seçim atmosferine gidiyor.

  Her seçimde olduğu gibi il başkanlarını ziyaret ediyorum. Seçim sürecinde belediyenin tüm salonları, olanakları hizmetinizdedir. Her türlü taleplerini belediye olarak karşılamaya hazırız” dedi. İl Başkanı Akay da, “Başkan’a İzmir konusunda yapacağı her türlü çalışmada destek vereceğiz. Her hayırlı işte yanında oluruz, yapabileceğini tahmin ettiğimiz yanlış işlerde de dost tavsiyelerinde kardeş önerilerinde bulunuruz. Kırgınlık, dargınlık olmasın. Belediye imkanlarıyla ilgili açtığınız kapıdan ihtiyacımız olduğu zaman girmek isteriz” dedi.

  MHP’yi de ziyaret etti 

  AK Parti İzmir Milletvekili Erdal Kalkan, Kocaoğlu’nu çok sevdiğini belirterek, “Kendisi sıcakkanlı, sevecen biri. Temel amaç İzmir’in kalkınması. Ben ayrılıklardan değil dayanışmadan yanayım. Bu arada çok yakışıklısın” dedi. Akay’ın Kocaoğlu ile tokalaşarak poz verirken, basın mensuplarına “Bu fotoğrafın altına Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Parti’ye ilhak (katılma) etti diye yazarsınız” demesi gülüşmelere neden oldu. Başkan Kocaoğlu, MHP İzmir İl Başkanlığı’na atanan Hasan Ali Türkaslan’ı da makamında ziyaret ederek, seçim sürecinde belediyenin her türlü imkanından yararlandırma sözü verdi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı