Ege Haberleri

EGE

  Kocaoğlu’ndan bayram sürprizi

  İZMİR (DHA)
  18.07.2015 - 01:32 | Son Güncelleme: 16.07.2015 - 14:10

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, henüz gün doğmadan sefere çıkmaya hazırlanan otobüs şoförleriyle bayramlaştı.

  Sabah 05.00’de ESHOT Genel Müdürlüğü’nün İnciraltı Garajı’na giden Başkan Kocaoğlu, burada mesaiye başlayan şoförlerin tek tek bayramını kutladı. Günün ilk seferine çıkmadan önce Başkan’la bir araya gelen şoförler, hem şaşkınlık hem de sevinç yaşadı. Her gün binlerce yolcuyu taşıyan otobüs şoförlerine moral konuşması yapan Başkan Aziz Kocaoğlu, "Can taşıyorsunuz, vatandaşlarımıza hizmet ediyorsunuz. Gerçekten zor bir işi başarıyorsunuz. Elbette hayatın içinde bazen acı, bazen tatlı, bazen sıkıntılı günler de var. Önemli olan zorlukları hep birlikte dayanışma içinde aşmamız. 11 yıllık süreçteki çalışmalarımıza katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramı’nın kentimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı, uğurlu olmasını; barış, mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

  Kocaoğlu’ndan bayram sürprizi

  Konuşmasının ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ile tek tek bayramlaşan şoförler, güne moralli bir başlangıç yaptı.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, daha sonra Halkapınar Su Fabrikası olarak bilinen tesislere giderek burada İZSU çalışanlarıyla buluştu. Başkan Kocaoğlu, kurumun tüm personeliyle birlikte gerçekleştirdiği özverili çalışmalarını bundan sonra da sürdüreceğine olan inancını dile getirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı