Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kocaoğlu: "Hepimiz şoke olduk"

  A.A
  11 Mayıs 2010 - 12:29Son Güncelleme : 11 Mayıs 2010 - 12:29

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Deniz Baykal'ın CHP Genel Başkanlığından istifasını öğrenince şoke olduklarını söyledi.

  Kocaoğlu, İzbeton'un yeni araçlarının hizmete girmesi nedeniyle düzenlenen törende gazetecilerin sorusu üzerine Baykal'ın istifasını değerlendirdi. Yaşananların bir komplo olduğu konusunda kimsenin tereddütü olmadığını ifade eden Kocaoğlu, şöyle konuştu:
  “Hepimiz şok olduk. Bunun bir komplo olduğu konusunda kimsenin tereddütü yok. Sayın Genel Başkanımız onurlu bir davranışla istifa etmiştir. Bundan sonra gelişen süreci soğukkanlılıkla izlemek gerekmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi, gelenekleri olan köklü bir partidir. Birçok sıkıntının üstesinden gelmiştir. Bunun da üstesinden gelecektir. Yaşayıp görmekten başka da çaremiz yoktur. Ben bütün partililerimize ve bütün bize oy veren insanlara soğukkanlı olmayı, mutedil olmayı ve olayları objektif olarak değerlendirmeyi tavsiye ediyorum. Ben de öyle yapıyorum. Önümüzdeki süreçte gelişmeleri hep birlikte izleyeceğiz.”

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı