MERSİN HABERLERİ

Kocamaz 3 yılını anlattı

DHA
31.03.2017 - 12:07Son Güncelleme :
DHA

MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda 3'üncü yılını geride bırakan Burhanettin Kocamaz düzenlediği toplantıda hizmetler ve projeleri anlattı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 3'üncü yıl tanıtım ve bilgilendirme toplantısı, Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirdi. Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, MHP Milletvekili Baki Şimşek, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, dernek ve oda başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Toplantıda konuşan Başkan Kocamaz, 30 Mart 2014 tarihinden bugüne kadar, 'kentin dört bir tarafına hizmet aktığını' söyledi. Kocamaz, şöyle devam etti:
"Derdimiz hizmet, sevdamız memleket diyerek çıktığımız yolda, insanın ve zamanın kıymetini bilen liyakatli kadromuzla, durmaksızın üretiyoruz. Su, kanalizasyon, ulaşım çilesi bitsin, yollar hep açık kalsın, parklar, bahçeler çiçek açsın, sahillerimizde mavi bayrak dalgalansın diye alın teri, göz nuru döküyoruz. Mersin'i Mersin yapan tüm değerler korunsun, ilimiz sağlıklı yaşam kenti olsun, onu dünya tanısın diye aşkla, şevkle çalışıyor, aşılmaz denilen engelleri bir bir aşıyoruz. Büyük Atatürk'ün, 'Mersinliler! Mersin'e sahip çıkınız!' sözünden ilham alarak, Mersin'i sahipleniyor, Mersin'i sizlerle birlikte yönetiyor, sizlerle birlikte büyütüyoruz."
Başkan Kocamaz, konuşmasının ardından hizmetler ve projelerle ilgili sunum yaptı. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinin yer aldığı kısa film izlendi. Ayrıca; Gezici Göz Sağlığı Tarama Aracı'nda muayene olarak, erken teşhis ile beynindeki urun belirlenmesi sonucu sağlığına kavuşan Yesreb Özer ve karla mücadele çalışmaları ile Büyük Sorgun'da ambulansa yetiştirilerek sağlıklı bir şekilde Hira adlı bebeğini kucağına alabilen Ayşe Çangal, sahnede Başkan Kocamaz ile bir araya gelerek yaşadıklarını anlattı. Etkinlik, 3'üncü yıl pastasının kesimi ve kokteylle son buldu.

Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Kocamaz 3 yılını anlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 12 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocamaz 3 yılını anlattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı