« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaman'dan Lugano açıklaması

Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman, Brezilyalı savunma oyuncusu Edu'nun durumunun kesinlik kazanmadığını, Lugano'nun ise takıma dönmesinin çok zayıf bir ihtimal olduğunu belirtti.

UĞUR DEMİRKIRDI - BUDAPEŞTE / DHA
SON GÜNCELLEME

Honved ile oynayacağı rövanş maçı için öğleden sonra Budapeşte'ye inen sarı lacivertli takımda Sportif Direktör Aykut Kocaman havalimanında basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında gündemde konularla ilgili konuştu.

Sakatlığı nedeniyle takımdaki durumu tam olarak kesinleşmeyen Brezilyalı savunma oyuncusu Edu hakkında bilgi veren Kocaman, Brezilyalı oyuncunun son durumunu görmek için kulüp doktoru Ömer Taşer'i beklediklerini belirterek, "Edu babasının rahatsızlığı nedeniyle İstanbul'a geç geldi. ve dönünce de kulüp doktoromuz ile biraraya gelemediler, bu nedenle son durumunu öğremedik. Kulüp doktorumuz yurt dışından döndükten sonra net bir karar vereceğiz. Her iki taraf için de en doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Ama biz her şeye rağmen alternatiflermizi hazırladık" diye konuştu.

"LUGANO'NUN TAKIMA DÖNMESİ ÇOK ZAYIF BİR İHTİMAL"

Kocaman bir soru üzerine Uruguaylı savunma oyuncusu Diego Lugano'nun takıma dönmesinin çok zayıf bir ihtimal olduğunu da sözlerine ekledi.

Mehmet Topuz konusuna da değinen Aykut Kocaman, bu oyuncunun teknik heyetle proıblem yaşadığına dair haberlerin kesinlikle doğru olmadığını kaydederek, "Mehmet'in adelesindeki sakatlık sürüyor. Mehmet bugün bir deneme antrenmanı yaptı ve Mehmet'i Budpeşte'ye getirmemenin daha doğru bir hareket olduğuna karar verdik. Mehmet hafta sonu oynanacak olan Denizlispor maçında büyük ihtimal kadroda olacak" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz