Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaman ve Alex sarmaş dolaş

Trabzonspor maçının kazanılmasında rolü olan futbolcuların başında gelen Alex dün 85. dakikada yerini Özer’e bırakırken, kendisini ilk kutlayan hocası Aykut Kocaman oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü, kaptanına sarılarak kendisinin sırtını sıvazladı ve onu tebrik ederek kulübeye gönderdi. Bu arada tribünler de ayağa kalkarak sambacıyı büyük bir coşku içinde alkışladı.

Marifet çok koşmak değil

Sambacı, “Ben bugüne kadar tüm maçlarda aynı istekle oynuyordum. Bazen az koştuğum düşünülebilir ama önemli olan doğru ve etkili koşmaktır” dedi.

FENERBAHÇE kaptanı Alex, Trabzonspor maçına etkili bir şekilde başladıklarını ve ilk yarıda iki gol bulmayı başardıklarını belirterek, “Taraftarımızın da yardımıyla her şey güzel gitti. Bizim için çok güzel bir gece oldu” diye konuştu.
Kendisinin çok koştuğu şeklindeki bir yorum üzerine sambacı, “Ben tüm  maçlarda aynı istekle sahada oluyorum. Bazen az koştuğum düşünülebilir ama önemli olan doğru ve etkili koşmaktır. Çok koşmak marifet değil” dedi.
Tüm sezona bakılmalı
Tecrübeli futbolcu, Trabzonspor’a karşı geçen sezon Kadıköy’de şampiyonluğu kaybetmiş olmalarının hatırlatılması üzerine de “Bana göre şampiyonluklar son maçta kazanılmaz ve kaybedilmez. Şampiyonluğu kazanmak ya da kaybetmek tüm sezon içinde yaptıklarınızla ilgilidir” karşılığını verdi.
Alex, sözleşmesinin sezon sonu bitecek olmasıyla ilgili ise “Kontratımla ilgili paylaşabileceğim bir şey yok” demekle yetindi.


Bunları da Beğenebilirsiniz