« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaman: Lig bugün yeniden başladı

Dev maçta Trabzonspor'u 2-0 mağlup eden Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aykut Kocaman, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaman yaptığı açıklamada "Geçen hafta Trabzonspor'un evinde kaybettiği 2 puanla, biz de motivasyonumuzu arttırdık. Şu anda puan farkı 4'e düştü. Şampiyonluk şu anda 5 takım için söz edilebilir durumda. Lig bugün yeniden başlamış durumda.

Maç öncesi genel görüntü iyi gözüküyordu. Takımın maç kondisyonu iyi gözüküyordu. Ancak karşımızda kuvvetli ve bize göre özgüveni daha yüksek bir takım vardı. Böyle bir maça göre yapılabilecek en iyi başlangıcı yaptık. Üst üste goller bulduk ve tüm dengeler lehimize döndü.

İlk yarıya oranla topun arkasına daha kolay geçiyoruz. Savunmayı beraber yapıyoruz. Bu da en az skor kadar sevindirici. Maçlar devam ediyor. Umarım sezon sonunda hak ederek seviniriz.

1,5 senedir camianın içindeyim. Uzun zamandır görmediğim bir atmosfer vardı. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bu maç pek çok açıdan önemliydi. Ama her şeyin ötesinde taraftarın yeniden gönlünü kazanmak açısında çok önemliydi.

Transfer olma ihtimali fazla gözüküyor. Olursa da orta sahaya yapacağız. Şu an isim veremem." dedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz