« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaman’la el sıkışacağız

Daum, F.Bahçe’de birlikte çalıştıkları ve dargın oldukları Aykut Kocaman’la ilgili, “Aykut Hoca ile yakında yüzyüze bir görüşmemiz olacak. Birbirimze ellerimizi vereceğiz ve önümüze bakacağız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BURSASPOR Teknik Direktörü Cristoph Daum, “Fenerbahçe’de birlikte çalıştığımız Aykut Kocaman’la şu ana kadar birebir bir görüşmemiz olmadı. Ancak sarı lacivertli kulübün menajeri Hasan Çetinkaya vasıtasıyla bir görüşmemiz oldu. Ama Aykut Hoca ile yakında yüzyüze bir görüşmemiz olacak ve birbirimze ellerimizi vereceğiz. Önümüze bakacağız” dedi.

‘KIRGINLIĞI BİZZAT KONUŞURUM’

TRT Spor’a konuşan Alman Hoca şunları söyledi: “Aykut Kocaman ile aramda geçen kırgınlığı medya aracılığı ile değil bizzat kendisiyle konuşurum. Şunu söylemek istiyorum Aykut Hoca Fenerbahçe’nin başında çok iyi işler başardı. Avrupa da olsun, lig de olsun, kupayı aldıklarında olsun başarılı bir dönem geçirdi. Onu tebrik ediyorum ve bundan sonra çalıştıracağı takımda da başarılı olmasını istiyorum. Yakında görüşeceğiz.”

Volkan Şen’e kapımız açık

Volkan (Şen) arkadaşımız Trabzonspor kulübünün malıdır. O yüzden şuan onun Bursaspor da olmasını konuşmak, bu konuda bir şey söylemek çok doğru olmaz. Ancak bu konuda bir değişiklik olursa ve kulüp ile yollar ayrılırsa, burada oynayabilir. Onun yaşadığı olayı tasvip etmiyoruz. Bu arada Enes (Ünal) idmanlarda çok iyi çalışıyor. İleride üzerine koyarsa, çok iyi yerlere geleceğine eminim.

Beşiktaş ile sürtüşme sportif olmalı

BEN Beşiktaş’ta çok severek çalıştım. Ben teknik adam gözüyle baktığım zaman Beşiktaş ile olan sürtüşmenin sadece sportif açıdan olması gerektiğini düşünüyorum. Ben onları saygıyla karşılıyorum. ama aynı saygıyı onlardan da bekliyorum.


Bunları da Beğenebilirsiniz