Gündem Haberleri

  Kocam evde yok dedi tecavüze uğradı

  Hüseyin TÜCCAR- Bülent CİVANOĞLU, (DHA)
  04.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kendisini belediye görevlisi olarak tanıtıp dolandırmaya gittiği evdeki kadına çocuğunun gözü önünde tecavüz eden adam, su bardağında bıraktığı parmak izinden yakalandı.

  BURSA’nın Yıldırım İlçesi’nde iddiaya göre, kendisini belediye görevlisi ve TEDAŞ çalışanı olarak tanıtıp kaçak bina yapan, elektrik kullanan aileleri tespit edip, bu kişileri işlem yapmamak vaadiyle dolandıran Emrah Tok (43), 15 gün önce M.O.’nun kaçak evine gitti.

  Bir bardak su istedi

  Kapıyı açan 25 yaşındaki S.O’ya kocasını sordu. Tok, eşinin evde olmadığını söyleyen S.O.’dan bir bardak su istedi. S.O’nun mutfağa girmesini fırsat bilen Tok, içeri girip, direnmesine rağmen genç kadına 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde tecavüz edip kaçtı. Olayın şokundan kurtulan S.O. önce eşine haber verdi, sonra da jandarmaya şikayette bulundu. Özel bir ekip oluşturan jandarma, saldırganı evde su içtiği bardaktaki parmak izlerinden belirledi. S.O. sabıka kaydından kendisine gösterilen fotoğrafta Emrah Tok’u tanıyınca bayıldı.

  Psikolojik destek alan S.O. önceki gün oğlunu sağlık ocağına götürürken yolda kendisine tecavüz eden Tok’u görünce jandarmayı aradı. S.O’yu görünce kaçan Tok mahallede gece gündüz görev yapan jandarmalar tarafından önceki gün sıkıştırıldı ve kovalamacanın ardından yakalandı.

  35 suç dosyası var

  Sorgusunda suçunu itiraf eden Emrah Tok’un dolandırıcılık, hırsızlık ve taciz suçlarından 35 kaydı olduğu ortaya çıktı. Bu suçlardan hiç tutuklanmayan Emrah Tok, ’tecavüz’ suçundan adliyeye çıkartılacak.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı