Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaelispor'un kupasına icra geldi

Kocaeli 1. İcra Müdürlüğünce Kocaelispor Kulübü aleyhinde borçlar nedeniyle başlatılan icra takibi sonucunda, geçen sezon alınan Bank Asya 1. Lig şampiyonluk kupası ile tesislerdeki 4 bilgisayarın 15 Ekim Çarşamba günü açık artırmayla satışa sunulacağı bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Eski Kocaelisporlu futbolcu Haydar Koç'un alacağı olan 40 bin YTL için avukatı Cumhur Batı aracılığıyla Kocaeli 1. İcra Müdürlüğünde başlattığı icra takibinin ardından, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yapılan başvuruda, Kocaelispor Sefa Sirmen Tesisleri'nde Bank Asya 1. Lig şampiyonluk kupası ile 4 adet bilgisayarın maddi değerinin icra müdürlüğüne bildirilmesi istendi.

TFF tarafından kupaya 12 bin YTL, 4 bilgisayara ise 2 bin YTL değer biçildi. Kupa ile bilgisayarlar 15 Ekim Çarşamba günü saat 14.00'de açık artırma ile satışa sunulacak. Satış gerçekleşmezse açık artırma 20 Ekim Pazartesi günü tekrarlanacak.

Kocaelispor Kulübü Başkanı Serhan Gürkan yaptığı açıklamada, olayı yerel basından duyduğunu ifade ederek, “Avukat niçin böyle bir şey yapmış anlamadık. İşgüzarlık etmiş. Neyin ne olduğunu avukattan öğreneceğiz. Olayı basın çok büyüttü, avukatla görüşüp halledeceğiz. Kupanın satılması söz konusu olmaz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz