« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaelispor'da umut

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor, Trabzon deplasmanında ligde bu sezonki ilk puanını almayı hedefliyor. Başkan Sefa Sirmen futbolculardan başarılı bir sonuç beklediğini belirtirken, teknik direktör Rasim kara ‘‘Zoru başarmaya çalışacağız’’ dedi.

GÜVENÇ Kurtar'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlüğe Rasim Kara'yı getiren, ayrıca Galatasaray'dan Saffet ve Trabzonspor'dan Okan'la Seyit Cem'i kiralayarak takımı takviye eden Kocaelispor bugünkü Trabzonspor maçında ligdeki ilk puanını almayı hedefliyor. Tesislere gelen ve futbolcularla bir görüşme yapan Başkan Sefa Sirmen onlara duygusal bir de konuşma yaptı.

Sirmen, kent insanının morale ihtiyacı bulunduğunu, Kocaelispor'un alacağı başarıların da onlar için en büyük moral kaynağı olacağını söyledi. Dün sabah Trabzon'a uçan Kocaelispor'da sakatlıkları devam eden Dobrowski, Mirkoviç ve Orhan Kaynak takımdaki yerlerini alamayacak. Bu üç futbolcunun yanı sıra Trabzonspor ile yapılan anlaşma gereği kiralanan iki futbolcu Okan ve Seyit Cem de Trabzon'da forma giymeyecek.

Kocaelispor Teknik Direktörü Rasim Kara Trabzon'un zor bir deplasman olduğunu, ancak Kocaelispor'un daha önce birçok zorlu deplasmanlardan puanla dönmeyi başardığını bildiğini belirterek, ‘‘Bir kez daha zoru başarmaya çalışacağız’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz