« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaelispor'a jest

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Vali Memduh Oğuz, yeşil siyahlı futbolcular'a takım elbise armağan etti. Kocaelisporlular taraftarlara cumartesi günü oynanacak Şekerspor maçı için galibiyet sözü verdi.

Kocaeli Valisi Memduh Oğuz, Kocaelisporlu futbolcularla teknik heyete, ünlü Fransız Cacharel firmasına hazırlattığı birer takım elbise armağan etti. Kulüp Başkanı Sefa Sirmen'le birlikte mağazaya giden yeşil siyahlılar, daha önce ölçüleri alınan takım elbiselerini teslim aldılar. Vali Oğuz, elbiselerini giyen futbolcularla tek tek ilgilenerek üzerlerine olup olmadığını sordu. Yeşil siyahlı futbolcuların çok şık oldukları dikkati çekti.

Osieck ve futbolcular, mağazanın önünde toplanan taraftarlara da cumartesi günü oynanacak Şekerspor maçı için galibiyet sözü verdiler. Kulüp Başkanı Sefa Sirmen de İnter Toto şanslarının olduğunu belirterek ‘‘Kalan 4 maçımızı da kazanmak için sahaya çıkacağız. Kocaelispor'un adı bugüne kadar hiç bir çirkin söylentiye karışmamıştır ve biz de karıştırmayız. Bunun için Şekerspor maçında her şeyimizi ortaya koyacağız ve 3 puan alacağız.’’ dedi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler