« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaelispor siftah peşinde

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü'nden transfer edilen Faruk Sarman ile savunmalarına takviye yaptıklarını belirten Rasim Kara, Bursaspor karşılaşmasına 'Kader maçı' gözüyle baktıklarını kaydetti...

LİGİN ilk 6 haftasını puansız geçen Kocaelispor'un teknik direktörü Rasim Kara, yarın sahalarında karşılaşacakları Bursaspor'dan ilk puanlarını almak istediklerini söyledi, 'Artık hiç bir mazeretimiz yok. Bu maç bizim çıkış yakalamak için başlangıcımız olacak' dedi.

Ankaragücü'nden transfer edilen Faruk Sarman ile savunmalarına takviye yaptıklarını belirten Rasim Kara, Bursaspor karşılaşmasına 'Kader maçı' gözüyle baktıklarını kaydetti. Kara, Bursaspor'un da aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle sıkıntıda olduğunu hatırlattı, şunları söyledi:

'Çok dikkatli olmamız gerektiğini biliyoruz. Maçı kendi evimizde oynayacağımızdan, sakat ve cezalılarımız olmasına rağmen hiç bir mazeretimiz yok. Bu maçı mutlaka kazanmak zorundayız.'

STİNGACİU SERBEST

Öte yandan Güvenç Kurtar döneminde takımdan uzaklaştırılıp bir süredir ümit takımla antrenmanlara çıkan Romen kaleci Stingaciu'ya bonservisi, bedelsiz olarak verildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz