KOCAELİ HABERLERİ

Kocaelili İzciler Köylülere Aşure Dağıttı

IHA
29.10.2015 - 12:33Son Güncelleme :

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPORLU İZCİLER, KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI YAPTI.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor bünyesinde faaliyet gösteren izciler, Muharrem ayı nedeniyle kamp merkezine yakın köylere Aşure dağıttı.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un Albayrak izci ünitesi, Kartepe Pazarçayır İzcilik ve Doğa sporları merkezinde düzenlenen eğitim kampında bir araya geldi. Kampa Kağıtspor eğitimci liderlerinden Selma Samur, Eda Gülez ve 40 izci katıldı. Kağıtsporlu İzciler, kışa hazırlık etkinliğin yanı sıra Muharrem ayı farkındalığı kapsamında aşure ikramı da gerçekleştirdi. Kartepe İlçesi Pazarçayır köyündeki vatandaşları evlerinde ziyaret eden izciler, köy halkına aşure ikram etti. İzcilerin aşure ikramı köylüler tarafından sevinçle karşılandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Kocaelili İzciler Köylülere Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 12 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocaelili İzciler Köylülere Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı