KOCAELİ HABERLERİ

Kocaeli Valisi’nde Yeni Eğitim Yılı Mesajı

IHA
26.09.2015 - 14:13Son Güncelleme :

KOCAELİ VALİSİ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

IHA

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu yeni yılın eğitim dönemi nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, yeni eğitim-öğretim yılına başlanması nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Vali Güzeloğlu mesajında, “Yüreği okula ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımıza, öğretmenlerine, arkadaşlarına ve okuluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan sevgili çocuklarımıza ve onurlu mesleği seçen değerli öğretmenlerimize 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum.
Eğitim, şüphesiz her dönemde bütün toplumların öncelikleri arasında yer almıştır. Öğrenci sayısı bakımından, diğer illere oranla büyük bir yoğunluk arz eden ilimizde, coğrafi, sosyal, kültürel ve ekonomik yapı da dikkate alınarak, eğitimde daha iyiyi ve kaliteyi yakalamak için, hepimiz üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Yeni eğitim-öğretim yılında yaptığımız plan ve program doğrultusunda, hayırseverlerin de katkıları ile okulöncesi, ilköğretim ve ortaöğretimde gerekli fiziki altyapı, donatım, ders araç ve gereci, personel istihdamı gibi hazırlıklar tamamlanmıştır. Bu çalışmalarımız içerisinde şüphesiz çocuklarımıza emanet edeceğimiz fedakar yönetici ve öğretmenlerimiz ile birlikte velilerimizin, hayırsever vatandaşlarımızın ve eğitime gönül vermiş, eğitimin önemini ve değerini benimsemiş her kesimdeki insanımızın katkısı büyük önem taşımaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı, fedakar öğretmenlerimize emanet ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakar ve onurlu mesleği temsil eden öğretmenlerimize ve tüm ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarı dileklerimle sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Kocaeli Valisi’nde Yeni Eğitim Yılı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Eylül 2015 tarihinde saat 14 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocaeli Valisi’nde Yeni Eğitim Yılı Mesajı haberi güncellenecektir.

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  06:02
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:46
 • Yatsı
  19:20
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı