Kocaeli Üniversitesi iletişim festivali başlıyor

Hürriyet Haber
28 Nisan 2016 - 16:06Son Güncelleme : 28 Nisan 2016 - 16:09

Kocaeli Üniversitesi İletişim Festivali’nin ilki bu yıl gerçekleşiyor. 3-4-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen festival sektörün farklı alanlarından önemli isimleri öğrencilerle buluşturacak.

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen İletişim Festivali'nin (İLEF16) ilki bu yıl gerçekleşecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Gölcük Belediyesi, 8. Uluslararası Kitap Fuarı, BEMAR, British Town Dil Okulu sponsorluğunda düzenlenen festival 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Bir Öğrenci Etkinliği

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Reklam Ajansı (KORAJ), Halkla İlişkiler Atölyesi (HİT Atölye), Haber Ajansı (KOÜHA), Uygulama Radyosu (Radyo Ki), İletişim Kulübü (KÜİK)ve Üniversite Medya Birliği tarafından desteklenen etkinlik, fakültenin öğrenciler tarafından organize edilenilk iletişim festivali olma özelliğini taşıyor. İletişim Fakültesi, gelecek yıllarda festivali yaygın ve geleneksel bir hale getirmeyi planlıyor.

Kocaeli Üniversitesi iletişim festivali başlıyor

Ünlü İsimler Kocaeli Üniversitesi’nde

Nihal Yalçın, Serkan Keskin, Kaan Kural, Serdar Gökalp, Banu Yelkovan gibi alanında ün yapmış isimlerin katılacağı festivalde Necla Zarakol, Hatice Kumalar, Tülin Çeneli Dönmez, Sarp Aydınoğlu, Murat Düzgünoğlu, Uğur Vardan, Kemal Batur, Cemal Erdoğan da  konuklar arasında olacak. Sosyal medya alanından Batesmotelpro ve SCORP birer söyleşi, Açıkhava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) ise bir seminer gerçekleştirecek. Mahşer-i Cümbüş ekibinin bir gösterisi ile sinema gösterimi de İletişim Festivali’nin diğer etkinlikleri arasında yer alacak.     EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı