KOCAELİ HABERLERİ

Kocaeli Şehir Tiyatrosu Sanatçıları 4 Ödül Birden Aldı

IHA
27.10.2015 - 11:03Son Güncelleme :

KOCAELİ ŞEHİR TİYATROLARI SANATÇILARI ESKİŞEHİR'DE DÜZENLENEN DİREKLER ARASI EMEK ÖDÜLLERİ TÖRENİNDEN 4 ÖDÜLLE DÖNDÜ.

IHA

Kocaeli Şehir Tiyatroları sanatçıları, Eskişehir’de düzenlenen Direkler arası Tiyatro İçin Emek Ödülleri töreninden 4 ödülle döndü.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın sanatçıları, Eskişehir’de düzenlenen Direkler arası Tiyatro İçin Emek Ödülleri töreninden 4 ödülle birden döndü. Tiyatronun gelişmesi için emek harcayanların ödüllendirildiği törende yönetmen A. Yaşar Özveri ile oyuncular Cemal Aldıç, Seçil Mutlu ve Pınar Ünsal ödüle layık görüldü. Tiyatronun gelişmesi ve sürmesi için gösterilen özveri, çaba ve çalışmanın ödüllendirildiği Direkler arası Tiyatro İçin Emek Ödülleri’nin töreni, Sakarya Odunpazarı Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapıldı. Türkiye genelinde çok sayıda tiyatro ve oyun arasından yapılan elemede Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 4 ödül birden aldı. Tiyatro dünyasında prestijli ödüller arasında yer alan Direkler arası Tiyatro İçin Emek Ödülleri’nde Ayrılık Müziği oyunuyla yönetmen A. Yaşar Özveri, yine aynı oyundaki performansıyla kadın oyuncu dalında Seçil Mutlu, Woyzeck oyunuyla erkek oyuncu dalında Cemal Aldıç, aynı oyundaki rolüyle genç yetenek dalında Pınar Ünsal ödül alan isimler oldu.
Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik, ödül alan yönetmen Özveri ile oyuncular Aldıç, Mutlu ve Ünsal’ı kutladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Kocaeli Şehir Tiyatrosu Sanatçıları 4 Ödül Birden Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocaeli Şehir Tiyatrosu Sanatçıları 4 Ödül Birden Aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı