KOCAELİ HABERLERİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:

IHA
24.02.2015 - 10:43Son Güncelleme :

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, VERGİ DAİRE BAŞKANI ERHAN ÇOŞKUN VE GRUP MÜDÜRLERİNİ MAKAMINDA KONUK ETTİ.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Vergi Daire Başkanı Erhan Çoşkun ve Grup müdürlerini makamında konuk etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu her yıl kutlanan Vergi Haftası etkinlikleriyle nedeniyle, Kocaeli Dairesi Başkanı Erhan Çoşkun ve grup müdürleriyle bir araya geldi. Bu yıl 26’ıncısı kutlanan etkinliklerde verginin önemi ve ülkenin geleceği açısından toplanan vergilerin önemi anlatılmaya çalışılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ziyaret nedeniyle, “Halkımızın vergileriyle hizmet üretiyoruz. Özellikle Büyükşehir Belediyelerinin gelirlerinin belirli bir oranı, bu toplanan vergiler oluşturuyor. Kentimize kazandırdığımız eserler, halkımızın ve üreticimizin ödediği vergilerler ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.
Gelirler İdaresi Başkanlığının “Vergi geleceğimizdir, Vergisiz Kazanca İzin Vermeyelim” sloganıyla bu yılki etkinliklerin ana temasının oluşturulduğunu ifade eden Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Çoşkun, “Büyükşehir Belediyemizin kentimize kazandırdığı eserler ve kurumumuza yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Ülkemize hizmet etmek için yoğun biçimde ekibimizle birlikte çalışıyoruz” dedi.
Başkan Karaosmanoğlu’da üreten ve vergisini ödeyen tüm halkımıza teşekkür ettiğini söyleyerek, “Halkımızın verdiği her kuruş verginin, vatandaşımıza hizmet olarak geri dönmesi için çalışanlarımızla birlikte proje üretiyoruz. İsraf etmeden, yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle Vergi haftasını kutluyor, sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 10 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu: haberi güncellenecektir.

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:21
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:18
Sayfa Başı