« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kocaeli bin pişman

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yeşil siyahlı takımın Vanspor'a yenilmesi, Faruk ve Moshoeu'nun yokluğunu bir kez daha gündeme getirirken, Başkan Sefa Sirmen yapılan takastan pişmanlık duyduğunu söyledi.

Santral kilitlendi

Geçen yılın Türkiye Kupası şampiyonu unvanını elinde bulundurarak girdiği ligin en istikrarsız takımı haline gelen Kocaelispor'un Vanspor'a da yenilmesi tepkilere neden oldu. Taraftarlar, Moshoeu ve Faruk'un Fenerbahçe'ye verilmesini protesto etmek için telefona sarılması kulübün santralının kilitlenmesine neden oldu.

Osieck suskun

Kulüp Başkanı Sefa Sirmen'in de takastan pişmanlık duyduğu, yakın çevresine, ‘‘Tarık ile Sabin İlie'yi genç olmaları nedeniyle almıştık. Böyle olacağını bilseydim takas yapmazdım’’ dediği öğrenildi. Teknik Direktör Osieck'in ve futbolcuların da dünkü idmanda moralsiz oldukları gözlendi. Osieck, Van maçı ile ilgili yorum yapmadı.

Kongre hazırlığı

Bu arada Kocaelispor Kulübü'nün pazar günü çoğunluk sağlanamadığından 29 Mart'a ertelenen olağanüstü genel kuruluyla ilgili hazırlıkların sürdüğü bildirildi. Başkan Sefa Sirmen'in geçen futbol şubesi sorumluluğunu üstlenen Can Ulusoy'u yeniden yönetime alacağı, yönetim kurulunda da en az 8 kişinin değişeceği kaydedildiBunları da Beğenebilirsiniz