Ege Haberleri

EGE

  Kocadon'a yoğun ilgi

  Hürriyet Haber
  03 Haziran 2013 - 00:00Son Güncelleme : 02 Haziran 2013 - 13:49

  MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, dört yıllık icraatlarını ve yapacaklarını anlattı. Kocadon'a yoğun sevgi gösterilerinde bulunuldu.

  Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘4 yıllık icraat’ toplantısına gelen DP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, folklor gösterileri, çiçekler ve konfetilerle karşılandı. Kocadon’u dinlemeye gelen çok sayıda kişi arasında ünlü modacı Cemil İpekçi, Gümüşlük Belediye Başkanı DP’li Mehmet Tire de yer aldı.

  Kocadona yoğun ilgi

  Sinevizyon gösterisiyle Bodrum’da yapılan alt ve üstyapı, eğitim, sağlık ve spor alanlarındaki yatırımlar ilçenin eksi ve yeni hali anlatıldı. Kocadon’un tutuklanmasının gösterildiği sırada salondakiler alkışladı. Başkan Kocadon eşi Hülya Kocadon ile katıldığı toplantıda gözyaşlarını tutamadı.

  Kocadona yoğun ilgi

  Daha sonra konuşan Kocadon, kentsel değişim projesi kapsamında bugüne kadar ilçede en fazla yıkımı yapan belediye başkanı olma unvanını kazandığını belirterek “Buna rağmen ne bir esnafımdan ne de bir konut sahibinden tek bir olumsuz cümle duymadım. Çünkü yaptığımız tüm işler yasal ve Bodrum’u güzelleştirmek, modernleştirmek içindi. Dört yıl önce başkan olduğumda vadettiğimiz 77 projenin 66'sını hayata geçirdik. Diğerlerini de bir yıl içerisinde tamamlayacağız” dedi.

  Kocadona yoğun ilgi

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı