MUĞLA HABERLERİ

Kocadon, BODEX 2017 Turizm Fuarı'nı ziyaret etti

DHA
31.03.2017 - 17:55Son Güncelleme :
DHA

BODRUM Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum'un ev sahipliğinde Marmaris Fuarcılık tarafından organize edilen BODEX 2017 2.Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı'nı gezdi.
Bodrum Belediyesi'nin de destekleriyle Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanı'nda, 29 Mart-01 Nisan 2017 arasında bu yıl ikincisi düzenlenen BODEX 2017 Turizm Fuarı devam ediyor. Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon da fuarı ziyaret etti, stantları dolaşarak yetkililerden ürünler hakkında bilgi aldı. Kocadon ayrıca, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı Muğla tanıtım standını da ziyaret etti. Fuarın sektöre hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Kocadon, kendisine eşlik eden Marmaris Fuarcılık ve Organizasyon (MARFO) Genel Müdürü Volkan Gülcan'dan da fuar hakkında bilgiler aldı. Stantlardaki ürünleri tek tek inceleyerek yeni bir yazılım ile sürücü adayları için hazırlanmış ve lansmanı da ilk kez BODEX 2017 fuar alanında yapılan araç simülatörünü test etti. 60 stant ile 200 civarında katılımcı firmanın bulunduğu BODEX 2017 2. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı'nda; mobilya, güvenlik sistemleri, elektrik, elektronik, mutfak, banyo, sanayi tipi çamaşır makinesi, çevre, bahçe ekipmanları, jeneratör, kesintisiz güç kaynağı, çay ve kahve makineleri, yer döşeme gibi ürünler, turizmcilerin ve ilgili vatandaşların beğenisine sunuluyor.

Hülya ELTEŞ / BODRUM (Muğla), (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Kocadon, BODEX 2017 Turizm Fuarı'nı ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kocadon, BODEX 2017 Turizm Fuarı'nı ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı