« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Koca Adam'ı kaybettik

Galatasaray taraftar grubu UltrAslan-Uni'nin temsilcisi, lösemi hastası Anıl Aydın, tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ali Özcan, yaptığı açıklamada, lösemi hastası Anıl Aydın'ın enfeksiyona bağlı olarak tedavi sürecine yanıt vermediği için dün gece hayatını kaybettiğini söyledi.

Geçen ay DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yatırılan Aydın için son olarak Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ilik bulunduğunu belirten Özcan, “Anıl, enfeksiyona bağlı olarak tedavi sürecine yanıt vermediği için hayatını kaybetti” dedi.

KOCA ADAM DAYANAMADI

Öte yandan Fenerbahçeli taraftarların da yaşam mücadelesine destek verdiği “Koca Adam” lakaplı Anıl Aydın'ın hayatını kaybetmesi, taraftar sitelerinde yer aldı. İnternet sitelerinin giriş sayfalarında “Koca adam dayanamadı, hepimizin başı sağolsun”, “Başımız sağolsun, Koca Adam Anıl'ı kaybettik” yazıları yer aldı.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Antu.com'un giriş sayfası:

Koca Adamı kaybettik

Ultraslan.com'un giriş sayfası:

Koca Adamı kaybettik

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.