"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Koç, Zac Posen’i getiriyor

ABD First Lady’si Michelle Obama’nın yanı sıra Gwyneth Paltrow, Uma Thurman gibi yıldızların da tasarımlarını tercih ettiği modacı Zac Posen, Koç Holding’in davetlisi olarak Türkiye’ye geliyor.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç’un Türkiye’ye getirdiği Amerikan markası Brooks Brothers’ın 2016 ilkbahar-yaz kadın koleksiyonu, ünlü modacı Zac Posen’in imzasını taşıyor. Brooks Brothers’ın Türkiye CEO’su Füsun Kuran da geçtiğimiz hafta sonu Madison Avenue Flagship mağazasında bir araya geldiği Posen’i Türkiye’ye davet etti ve olumlu yanıt aldı.
2006 yılında Vakko’yla yaptığı işbirliği için Türkiye’yi ziyaret eden New York’lu modacı, uzun zaman sonra yeniden İstanbul’a geleceği için mutluluk duyduğunu belirtip Kuran’la hatıra fotoğrafı çektirdi.


Siz de gelirseniz +1 oluruz


Down sendromlu bireylerin bağımsız, üretken ve toplumla bütünleşen bir yaşam kurabilmelerini sağlamaya yönelik çalışmalar yapan Down Sendromu Derneği, kermes etkinliğini bu yıl Addresİstanbul’da gerçekleştiriyor. Bugün başlayacak ve iki gün sürecek olan kermeste 90 marka stant açarak derneğe destekte bulunacak. Tomurcuk Vakfı Ritim Grubu’nun performans sergileyeceği etkinlik, tüm yardımseverleri bekliyor.


Azerbaycan’da üçüncü mağaza

Erkek moda markası D’S Damat, Azerbaycan’daki üçüncü mağazasını Bakü’de açtı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun da katıldığı Metro Park’taki açılışta markanın yeni koleksiyonu tanıtıldı. Orakçıoğlu, yılsonuna kadar yurtdışında en az 8 mağaza daha açmayı planladıklarını söyledi.


Tasarım günleri

14-18 Ekim günleri arasında Hasköy’deki Eski Şapka Fabrikası’nda düzenlenen İstanbul Design Week, tasarım dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi. DDF kurucu ortağı Arhan Kayar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte yerli ve yabancı birçok sanatçı eserlerini sergiledi. Arik Levy’nin aydınlatmaları, Patricia Adler’in şapka tasarımları, İsviçreli Royal Blush markasının aksesuvarları ile Emna Studio’nun mobilya tasarımları sanatseverlerin beğenisini topladı.


Trump buluşması

Simge Selçuk ve Meltem Ören, geçtiğimiz hafta sonu Trump Alışveriş Merkezi’nde buluştu. İki yakın arkadaş, alışveriş ve yemek keyfinin ardından Nilgün Belgün’ün tek kişilik oyunu “Aşk ve Komedi”yi izledi.

 

Geliyorlar!


Büşra Pekin ve Emel Müftüoğlu, önceki akşam Akmerkez’de buluştu. İkiliye daha sonra Durul Bazan, Murat Dalkılıç ve Polat Yağcı da katıldı. Ekip, üst kattaki bir mağazaya giderken fotoğraflarının çekildiğini fark edince magazin programı klişelerini ti’ye alarak “Geliyorlar!” diye espri yaptı. 

X