Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Koç ve Boyner’den erken kutlama

Yılbaşı coşkusu Akaretler’deki Beymen Butikleri ve Haremlique’te 21 Aralık Pazartesi günü başlıyor.

Ümit-Cem Boyner’in Beymen Butikler’de, Caroline Koç’un ise sahibi olduğu Haremlique’de ev sahipliği yapacağı davetlerde, misafirler yılbaşını erken kutlama fırsatını yakalarken, lezzetli ikramlar ve Havana Salsa Dörtlüsü’nün canlı müziği eşliğinde alışveriş yapma olanağını da bulacaklar. Yılbaşı kutlamasına katılanlar, Garanti Bankası American Express Card’ın Beymen Butikler’de bugüne özel sunduğu avantajlardan da yararlanabilecek. Saat 16.00’da başlayacak parti, 21.00’e kadar devam edecek.

Kırmızı tercihi

Her zaman şıklığıyla beğeni toplayan Elif Dürüst, geçtiğimiz gece katıldığı davette Dolce Gabbana imzalı bir elbise giydi. Payetli kırmızı renkli elbisesi yine büyük beğeni toplayan Dürüst, şıklığıyla ve zarafetiyle anıldı.

Operasyon yok

Heves Ekinci geçtiğimiz hafta katıldığı bir davette çekilen ve yayınlanan fotoğrafları yüzünden oldukça üzülmüş. Heves Hanım yüzüne operasyon yapıldığı yönündeki haberlerin gerçek olmadığını, herhangi bir estetik operasyon geçirmediğini söylüyor.

Topaz’da parti

Geçtiğimiz ay 2. yaşını kutlayan Gümüşsu-yu’ndaki Topaz restoranda, bu gece yeni yıl daveti var. Topaz’ın sahibi ırem-Kaya Demirer çifti, düzenleyecekleri yeni yıl davetine ıstanbul’un elit isimlerinin katılacağını belirtiyor.

Virgin bir yaşında

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yer alan Virgin Radio müzikseverlerle buluşmasının 1. yılını geçtiğimiz gece bir partiyle kutladı. Reina’da gerçekleştirilen 1. Yaş Günü partisine Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen ve Holding’in patronu Ferit-Diana şahenk çifti de katıldı.

Elitlerden çocuklar için

Minik Kalplerle El Ele Derneği (Mika-Der), yeni bir projeye imza attı. Aslı Üstünkaya tarafından yürütülen proje kapsamında ünlü isimler özel yılbaşı kutuları hazırladı. Asma Anadolu’dan Sibel Ozan’ın tasarladığı kutular için Pelit, Kütahya Porselen, Ülker, Cityfarm, Doluca, Seda Yazıcı ve Arzu Çebi katkıda bulundu. Harvey Nichols, Patrizia Pepe ve Pinko mağazalarında satışa çıkan kutulardan satın alanlar, SHÇEK’e bağlı çocuk yurtlarında kalan çocuklara destek olacak.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI