"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Koç burcu aşık olursa

Koç burcu insanları, komplimanları, özgür ve canlı kişileri sever. Dışadönük ve aktiftir.

Bir Koç ile beraber olmak için, enerji ve aşk heyecanıyla dolu olduğu göz önünde tutarak, onunla geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almak gerekir.
Entelektüel kapasitesi de son derece gelişkin olan Koç’un dikkatini bu alanlardaki farklılıklar çeker. Atak ve ihtiraslı bir yapısı vardır. Ayrıca Koç aşkta kıskanç olabileceği için tamamen olmasa bile partnerinin vaktinin büyük bir kısmını kendisine ayırmasını ister.
Koç kendinden bir şeyler istenmesinden, birlikte olduğu insana rehberlik etmekten, yön göstermekten ve akıl vermekten hoşlanır. Genellikle tavsiyeleri ve fikirleri son derece açık, şüpheye yer bırakmayan tarzdadır.
Dürüst ve açık kalpli olduğu için duygularını ve fikirlerini eşiyle rahatlıkla paylaşır. Bir Koç ile ilişkiyi bitirmek için en iyi yol, ona emirler vermeye çalışmaktır. Koç, özellikle aşkta bu tür yaklaşımlardan nefret eder.
ıkili ilişkilerde emir veren bir tarz, Koç’un bu istekleri yerine getirmek bir yana, karşısındakini dinlemesini bile engeller. Bağımsız bir ruh olan Koçlar aslında oldukça güvenilir, sevince sadık kalabilen ve heyecan veren eşlerdir.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI