"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Koç burçlarını 2010’da neler bekliyor?

2010 yılı burç yorumlarına bugün başlıyoruz. Yükselen burcunuzun yorumunu da mutlaka okumanız gerektiğini şimdiden belirteyim...

İŞ, KARİYER VE PARA: Sevgili Koç’lar, 2011 yılı son 12 yıldır yaşadığınız en parlak yıl olacak ve siz 2011’in en şanslı burcu olacaksınız. 2010, sizi 2011’e hazırlayacak türden bir yıl. Tüm zayıflıklarınız, hayatınızda çekidüzen vermeniz gereken bölümler bu yıl sizi biraz zorlayarak, 2011’e en bilinçli şekilde girmenizi sağlayacak.
Ocak ayının son 10 gününden itibaren, yaz aylarına kadar iş hayatınızda işler yolunda görünüyor veya mevcut durumunuzda bir değişiklik olmayabilir. Yılın ikinci yarısında ise iş hayatınızda bir hareketlilik ve yeni şanslar görülebilir.
Gizlilik gerektiren işlerde başarılı olabileceğiniz, gizli yardımlar alabileceğiniz bir yıldasınız. Ancak nisan ayının ikinci haftasından itibaren, birlikte iş yaptığınız ya da işbirliği içerisinde olduğunuz bazı kişilerle yollarınız ayrılabilir ya da bu kişilerle fikir ayrılığına düşerek çatışmalı ortamlara girebilirsiniz.
Resmi evraklar ya da hukuki konularla ilgili bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla, bu yıl hayatınızın pek çok alanında oyunu kuralına göre oynadığınızdan emin olmanızda fayda var.

AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER: Yıl içerisinde etrafın ilgisini üzerinizde sıkça hissedeceğiniz dönemler var. Ancak ikili ilişkilerde (sosyal veya özel) zorlanmalar da ön planda olacak. Bazı ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir ya da partnerinizin maddi, manevi sorunları veya sağlık problemleri nedeniyle sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz.
Genel anlamıyla başkalarına yardım etmekten keyif alabileceğiniz bir yıl olduğu için, alacağınız sorumluluklar sizi fazla üzmeyecektir. Bir diğer ihtimal ise birlikte olduğunuz kişilerin kısıtlamalarına tahammül etmekte zorlanmanız olabilir. Mayıs ayının son haftasından itibaren, bağımsız hareket etmek isteyeceğiniz bir sürecin başlangıcında olacaksınız.

AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK: Sağlık açısından olumlu bir yıl. Ancak sıkça hissedeceğiniz yalnız kalma ihtiyacı, dönemsel psikolojik problemler yaratabilir. Sadece 7 Nisan-21 Temmuz arasındaki Satürn transiti esnasında, sizin veya ailenizde bulunan bazı kişilerin sağlık sorunları nedeniyle sağlıkla ilgili kişi ve kurumlarla daha yakın ilişkiler kurmanız gerekebilir veya bu kişilerle çeşitli nedenlerle (evlilik, farklı bir yere taşınma v.b) yollarınız ayrılabilir. Ancak yıl boyu bu konuda Jüpiter tarafından desteklendiğiniz için olumsuz şeyler düşünmeyin.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI