YOZGAT HABERLERİ

KOBİ eğitimi düzenlendi

DHA
30.04.2016 - 15:22Son Güncelleme :
DHA

YOZGAT, (DHA)- YOZGAT’ta, Türkiye Ekonomi Bankası’nın, KOBİ'lerin rekabet gücünü arttırmaya yönelik, Kurumsal Gelişim Eğitimi çalışması ilgi gördü.

Grand Ser Otel’de gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan TEB Ticari ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz, TEB'in KOBİ Bankacılığı uygulamaları hakkında bilgi verdi. Türkiye Ekonomi Bankası, KOBİ Akademi seminerlerinin her ilde büyük ilgiyle karşılandığını belirten Boz, “Gerek teorik, gerekse atölye çalışmalarımız, katılımcımıza somut, her gün karşılaşabilecekleri sorunlara gerçek çözüm ürünleri sunuyor. Bugüne kadar 29 ilde 6 binden fazla KOBİ ile buluştuk. Eğitimlerimizin Yozgatlı KOBİ'lere de önemli katkı ve değerler sağlayacağı inancındayız” dedi.

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık da, Yozgat’ta son yıllarda küçük ve orta ölçekli işletmelerin sayılarının arttığını, özellikle son dönemlerde tarıma dayalı işletmelere verilen mali desteklerin, bu alanda önemli gelişmelere katkı sağladığının altını çizdi. Özışık, “Yakın bir gelecekte Yozgat Türkiye’nin hatta Avrupa’nın tarım sektörünün merkezi haline gelecektir. Özellikle tarım sektörüne yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcıları Yozgat’a bekliyoruz. Burası her konuda bakir bir ildir. Bu avantajın kullanmak isteyen yatırımcıları bekliyoruz” diye konuştu.

Farklı konularda, gruplar halinde gerçekleştirilen atölye çalışmalarında ise KOBİ'leri bilgilendirmeye yönelik, "Krizin ötesini hedeflemek" ve "Amaç gelecekte var olmak: İşletme Gelişim Haritası" konularında eğitimler verildi.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden KOBİ eğitimi düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2016 tarihinde saat 15 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KOBİ eğitimi düzenlendi haberi güncellenecektir.

YOZGAT NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:00
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:59
Sayfa Başı