« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kobe uçan aşçı oldu

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nin (NBA) efsanevi oyuncularından Kobe Bryant'ın rol aldığı reklam filmi yayınlanmaya başlandı .

MURAT ÇAKIR - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

İŞTE O REKLAM FİLMİ - WEB TV

Türk Hava Yollarının (THY) ''Yeni Küresel Marka Tanıtım Elçisi'' olan Kobe Bryant reklam filminde Türk Hava Yolları'nın uçan aşçısıyla yer değiştiriyor.Uçan aşçı basketbolcu olurken Kobe Byrant'da mutfağa geçiyor.

Toplam bir dakikalık reklam filmi Los Angeles Southbay stüdyolarında yaklaşık 1200 metrekarelik bir stüdyoda çekildi.Üç ayrı dekorda Türk, Amerikan ve İngiliz ekiplerin katkılarıyla çekilen filmin yönetmenliğini Adidas, Mercedes, Hermes ve BMW gibi markaların uluslararası reklamlarını yöneten Laurence Dunmore yaptı. Müzikleri, Hollanda Amsterdam'da Massive Music tarafınca hazırlanan filmde yaklaşık 215 kişi görev aldı.

Reklam filmi iki yıl boyunca Türk Hava Yolları'nın başta ABD olmak üzere dünyadaki marka elçisi olan Kobe Bryant'ın başrolünde yer aldığı reklam filmi, 80'den fazla ülkede gösterilecek

Kobe ayrıca ilan tahtaları, dergi, dijital ortam gibi birçok farklı mecrada da Türk Hava Yolları'nın reklamlarında boy gösterecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz