Basketbol Kobe THY için mutfağa girdi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kobe THY için mutfağa girdi

Uluslararası marka bilinirliği çalışmaları kapsamında Türk Hava Yolları’nın marka elçisi seçilen Kobe Bryant’ın reklam çekimi Los Angeles’ta tamamlandı...

KOBE THY İÇİN KAMERA KARŞISINDA  - Foto galeri

KOBE THY İÇİN MUTFAĞA GİRDİ- Web TV

Los Angeles Lakers’ın ünlü oyuncusu Kobe Bryant’ın THY için çektiği reklamın kamera arkası görüntüleri yayınlandı. İki yıl boyunca Türk Hava Yolları'nın tanıtım elçisi olan ABD’li ünlü basketbolcu Kobe Bryant'ın rol aldığı reklam filminin çekimleri bitti.Ünlü basketbolcu Türk Hava Yolları için hayatında ilk kez mutfağa girdi.Kobe Bryant, reklam filminde basketbol oynamayarak bu kez oyunculuk hünerlerini sergiledi. 3 Ay süren hazırlıkların ardından iki gün süren çekimlerde kullanılan birebir boyutlardaki uçağın maketi ve yeni Business Class koltuklar İngiltere’de hazırlanarak, Los Angeles’a gönderildi. Türk Hava Yolları’nın tecrübeli uçan şefi, mutfak çalışmalarında ve uçak yemek servisi planlarında Kobe’ye oyuncu koçluğu yaptı.

İki yıl boyunca Türk Hava Yolları’nın başta ABD olmak üzere dünyadaki marka elçisi olan Kobe Bryant’ın başrolünde yer aldığı reklam filmi, Los Angeles Southbay stüdyolarında yaklaşık 1200 metrekarelik bir stüdyoda çekildi. 3 Ayrı dekorda Türk, Amerikan ve İngiliz ekiplerin katkılarıyla çekilen filmin yönetmen koltuğuna Adidas, Mercedes, Hermes ve BMW gibi markaların uluslararası reklamlarını yöneten Laurence Dunmore oturdu. Müzikleri, Hollanda Amsterdam’da Massive Music tarafınca hazırlanan filmde yaklaşık 215 kişi görev aldı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle